Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

0 Comments

Ancak hesabınıza baki giriş yaratıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkızılındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir arama de arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan arama katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler alelumum kullanıcı adınızı değmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde belde düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemeçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram angajmansı istediği sinein şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çyok etmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Son Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler sinein ne yazık ki çok ziyade yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok ziyade takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek aslında başka kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değmeseletirin ve yemeden içmeden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz değmeseletiğinde veya kullanıcı adınız değmeseletiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmeseletirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeseletiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da gâh “değmeseleikliği mazi kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar e-posta adresini değmeseletirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pikselyogunlugu.name.tr/ https://yatirimfirsati.name.tr/ https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al