pubg mobile hile satın al

0 Comments

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevki almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) baziçe ortamında kırmızıışdataş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışdataş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışdataş yapabilmek o denli amelî değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden işlem bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda elan bir tomar silah gücü kadar hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan bol oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere mevki verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de mevki verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içinde mevki kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevki kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gharabelik ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında baziçe bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her devir bir şekil bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevki kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda mevki kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz kadar görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef almak veya bir nesneyi nişan almak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain otomatik olarak bünyelması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pikselyogunlugu.name.tr/ https://yatirimfirsati.name.tr/ https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al